Сценарій “ СОНЯЧНИЙ МАЙДАНЧИК” (Тільки Христос) 2017

Скачати у Ворді

ТАБІР – 2017

Сценарій “ СОНЯЧНИЙ МАЙДАНЧИК

Оформлення:

  • на сцені стоїть паркан, яким обгороджений будівельний майданчик. На паркані написано назву програми і дитячий малюнок про будівництво. Територію обведено будівельною стрічкою, також стенд «Паспорт об’єкту» (на який протягом табору чіпляти теми днів).


День 1

ОБИРАЙ НАДІЙНЕ

Ранкове служіння


Координатор: Всім привіт, привіт. Дорогі промінчики, ми вже за вами за цілий рік заскучали, і тому дуже-дуже раді новій зустрічі, яку розпочнемо співом чудової пісні про рідний край та спільною молитвою. 


Спів «Квітучий край», молитва

Привітання, повторення минулорічних тем.


Координатор: Ми справді дуже раді знову зустрітися з вами. Наші подорожі, екскурсії, цікаві відкриття, бачу, залишаються надовго у вашій пам’яті. Це літо, цей відпочинок, надіюсь, також надовго запам’ятається для вас.


Повертається позад себе


Координатор: (здивовано) Цікаво, це що, хтось будувати зібрався посеред нашого відпочинку? Будівельний майданчик поставили (оглядає його). Добре, що хоч техніки немає. Хтось явно хоче потривожити наш відпочинок.


З’являється архітектор в білій касці, з паперами в руках, та нівеліром.

Координатор: Доброго дня, добродію. (звертає увагу на каску, папери) Якщо я правильно розумію, то ви – будівельник, і напевно, причетні до цього будівельного майданчика(показати на майданчик).

Архітектор: Доброго дня і вам.

Координатор: Ви зможете нам пояснити, що це все означає? Судячи по тому, що тут відбувається, (показує на майданчик), тут має розпочинатися будівництво, чи не так? Цікаво, чому ви вирішили будувати саме на території нашого відпочинку? Он довкола скільки місця!


Архітектор: Шановний, не варто хвилюватися. Зараз я все вам поясню. Згідно з системою єдиного кадастрового реєстру ми визначили, що саме на цьому місці має бути побудований будинок нашого замовника, і тому ми, маючи на руках усі необхідні документи, (дістати з папки папери) не гаючи часу, приступили до будівництва.


Координатор: А ви, напевно, відповідальний за це будівництво?


Архітектор: Так, звати мене Андрій Михайлович. Я являюсь головним архітектором будівельної компанії “Промінь-Буд”. Наша компанія багато років поспіль успішно працює в цій галузі. За цей час ми збудували сотні будинків.

Координатор: Хмм..?! А ми ДХВ «Промінь», якось так майже збігаються назви… і плануємо активно відпочивати на цій території протягом п’яти днів. Тому, Андрій Михайлович, чи не змогли б ви почекати з початком будівництва, поки ми проведемо дитячий відпочинок? Адже для наших вихованців не зовсім безпечно перебувати посеред процесу будівництва.


Архітектор: Перепрошую, як я можу звертатися до вас?

Координатор: Ірина Іванівна, але можна просто Іра. Оскільки я працюю багато років з дітками, то мені так звичніше.

Архітектор: Дякую, Ірина. Справа в тому, що у нас поставлене завдання збудувати будинок у найкоротші терміни. Тому ми ніяк не можемо втрачати такий сприятливий для будівництва час, та й клієнта не хочеться підвести, ми ж домовилися. (думає…) Я пропоную вашим вихованцям під вашим наглядом спостерігати за процесом будівництва. А натомість обіцяю поділитися з ними деякими секретами, які стануть всім в пригоді.


Координатор: (думає…) Хммм… Пропозиція приваблива, правда, діти? (в.д.) Напевно, варто погоджуватися. Хто зна, чи випаде ще коли така нагода?.. (звертається до архітектора) Ми погоджуємося. Сподіваюся, нам буде цікаво побачити, як будується будинок. Правда, мої юні друзі? (в.д.)


Архітектор: От і домовилися. Але… Почекайте, почекайте, я змушений поставити вам певні умови. Ви ж самі говорили, що перебувати на будівництві не зовсім безпечно для дітей.


Координатор: Які саме?


Архітектор: Будівельний майданчик – це зона підвищеної небезпеки. Тому без правил техніки безпеки нам не обійтися. Отже, уважно послухайте, і вони сприятимуть тому, що ваш відпочинок буде приємним і корисним.

(дістає з папки правила і читає «правила поведінки в таборі»)


1. Без дозволу старших на територію будівельного майданчика не заходь.


2. В робочий час будівельників від роботи не відволікай.


3. Дотримуйся розпорядку робочого дня.


4. Підтримуй чистоту на території будівництва.

5. Сміття винось у спеціально відведені місця.

6. Поведінка, одяг і мова мають відповідати встановленим нормам.

7. Цінні речі і гроші залишай вдома.


Координатор: Андрій Михайлович, я бачу, справді, ці правила допоможуть нам безпечно проводити відпочинок. Дякуємо вам. Знаєте, наші вихованці не будуть вам заважати, вони у нас хороші, слухняні і здібні. А навпаки, вони можуть у міру своїх сил вам навіть допомагати. Ну, от наприклад, підтримувати гарний настрій, адже вони вміють гарно співати. А з піснею і робота легше робиться.

Архітектор: О, цікаво було б послухати… Мені дуже подобається спів.

Пісня про будівництво


Архітектор: О, як гарно. Дякую вам, дітки.

У цей час до намету 2-3 будівельники в спецодязі завозять тачку, завантажену камінням із пінопласту.

Архітектор: А ось і матеріали привезли для продовження будівництва. Час закладати основу будинку. 


Координатор: Андрій Михайлович, нехай ваші підлеглі працюють, а ви розкажіть нам трошки про процес будівництва будівництво. Нам дуже цікаво.


На задньому плані будівельники складають з каменю фундамент, увімкнути жваву мелодію, а архітектор продовжує розповідь.


Архітектор: Будівництво будь-якого будинку, як ви уже знаєте, починається з основи – фундаменту. Це дуже відповідальна справа, адже від цього залежить витривалість і міцність будівлі, чи будинок не просяде, чи не з’являться тріщини в стінах, або ж чи він не зруйнується. Тому важливо, щоб фундамент був НАДТО міцний, враховані всі вимоги щодо його закладення. І матеріали варто підбирати відповідної якості. Найчастіше для фундаменту беруть камінь або ж бетон, який підсилюється металевою арматурою. В залежності від конструкції фундаменти бувають стрічкові або ж в формі подушки. Наш фундамент(показати на задній план, де проходить будівництво) стрічковий, і робимо ми його з каменю. Ще до вашого приходу ми викопали траншею, заглибились в землю, а тепер залишилося зробити лише верх, так званий цоколь. Я прорахував, що саме такий фундамент забезпечить надійне майбутнє для нашого будинку.


Координатор: Бачу, ваші будівельники дуже справні. 


Архітектор: Так-так. Компанія «Промінь-Буд» на роботу приймає лише здібних, працьовитих, спритних, веселих працівників. І тому працівники нашої фірми не лише виконують будівельні роботи (замовлення), але налаштовують і розвивають гарні взаємовідносини в колективі. Ми уміємо підняти настрій, надихнути на хороші роздуми. Отже, знайомтеся з нашими майстрами: Павло та Сергій будуть з вами аж 5 днів поспіль.


Будівельники закінчують роботу, помахом руки вітаються з дітьми, разом з архітектором промовляють бечівку:

Треба дім побудувати?
Треба настрій вам підняти?
То звертайся ти до нас,
Фахівці в нас просто клас!
Зробим все для вас отут,
Ми – команда «Промінь-Буд»!


Сходять із сцени. 


Ідея: Будівельники проводять конкурс з камінцями. (посудина символізує траншею під фундамент)

Для участі викликати 2 учасника, дати для них по 10 камінців. На певній відстані від кожного учасника поставити по посудині.

Завдання: позмагатися на час, хто більше закине камінців у посудину.


Координатор: (навздогін) До побачення! Нам було приємно познайомитися з такими веселими будівельниками. Та й Андрій Михайлович розповів нам багато цікавого і корисного.(звертає погляд на фундамент, а потім звертається до архітектора) А знаєте, Андрій Михайлович, на мій погляд, не тільки будинок, а й кожна справа і навіть все життя повинне мати підґрунтя, міцну основу. Саме на цю тему ми будемо говорити протягом сьогоднішнього дня, який назвемо ОБИРАЙ НАДІЙНЕ! Запрошуємо вас у вільний від роботи час приєднатися до нашого відпочинку.

Координатор оголошує розпорядок дня надалі. Вихованці йдуть на перерву.


День 2


ЗАКРІПИ ЛЮБОВЮ!

Ведучий: Доброго ранку, промінчики. Надіюсь, ви добре виспалися, і не забули поснідати?(в.д.) Чудово. Бог подарував нам гарний день і я пропоную його так само гарно розпочати. Отож, запрошую всіх до співу та молитви.

Спів «Квітучий край», молитва


Ведучий: Сьогодні другий день нашого перебування на будівельному майданчику. Ми раді знову мати зустріч із вами. Також приємно вітати хлопчиків і дівчаток, які завітали до нас вперше. Є серед нас такі? (новенькі встають). Сподіваюся, ми швидко із вами також подружимося. і вам сподобається спостерігати за процесом будівництва. Думаю, цей час, проведений тут, буде дуже корисний для вас, адже ви зможете побачити, почути багато нового, корисного для себе.


В цей час будівельники завозять тачкою цеглу. Один вивантажує її на площадці, потім знову приводить нову, а інший вітається з дітьми.


Будівельник Павлік: Доброго дня вам, юні будівельники.

Координатор: Доброго здоров’я. Але ми ж, здається, не будівельники.

Будівельник Павлік: О…ви, напевно, забули, про що вам розповідали вчора. Це потрібно терміново нагадати, адже вчора ми дізналися, що кожен із нас є будівничим свого життя. Отож, я пропоную конкурс.


Повторення в вигляді конкурсу

Пофарбувати камені у:

золотистий колір – бонус

синій колір – просто повертається і сідає на своє місце

зелений – питання

Визивати по черзі декілька учасників. На певній відстані учасник стає і пробує попасти у камені.


Будівельник Богдан: Молодці, молодці! З такими знаннями кожен із вас легко зможе будувати щасливе життя. А нам потрібно сьогодні звести стіни у нашому будинку.

Координатор: Хлопці, а де ваш архітектор Андрій Михайлович? Щось не видно його сьогодні.


Будівельник: Він сьогодні в головному офісі на нараді, там з самого ранечку розгорілась дискусія, на який розчин ми будемо укладати цеглу.


Координатор: Ну да, він у вас розумний. Як-небудь робити не буде.


Будівельник: Ну, звичайно. (вдивляється вдалину) О, мені здається, що це Андрій Михайлович уже повертається. От він вам розповість наскільки важливо правильно обрати розчин.


Архітектор: Всім привітання. Нарешті ми з колегами дійшли згоди і вирішили це питання. Розчин для цегли має бути, найперше, міцним. А ще важливо, щоб він не вбирав вологу. Щоб цього уникнути, ми будемо додавати вапно. Це забезпечить довгі роки експлуатації для нашого будинку. Отож, можна приступати до монтажу цегли. Ось проект, не забувайте звіряти розміри…(дає хлопцям проект)


Грає не голосно весела музика, будівельники починають зводити стіни, а архітектор продовжує розповідь.


Архітектор: Зведення стін – це наступний етап робіт після виведення фундаменту. З чого люди тільки не будують їх: і з дерева, із блоків, і модульні, і з цегли (архітектор показує ці матеріали дітям) З свого досвіду я порадив би будувати будинок з цегли, при чому марки не нижчої М 80. Але цегла сама по собі не буде триматись, потрібен розчин. Сьогодні у нас була дискусія з цього приводу і ми вирішили укладати цеглу на цементно-піщаний розчин з додаванням вапна. Цегла на такому розчині буде служити довгі роки.


Будівельники можуть не закінчувати зведення стін на представленні, а по закінченні розповіді архітектора залишити роботу, разом з ним сказати речівку, і попрощатись з дітьми.


Треба дім побудувати?
Треба настрій вам підняти?
То звертайся ти до нас,
Фахівці в нас просто клас.
Зробим все для вас отут,
Ми команда Промінь-Буд.Координатор: Дякуємо вам, Андрій Михайлович і хлопці.


Архітектор: Я радий розповісти це для вас. До зустрічі. (сходять із сцени)

Координатор: Допобачення… Цегла, розчин, будівництво… Це, на перший погляд, так не стосується нас, адже майже усі ми школярі. Але вчора ми дізналися, що навіть будучи школярами, ми ще є й будівничими свого життя. Дорогий друже, не забувай про це. Кожна твоя справа – це як цеглинка у великій будівлі. Сьогодні у тебе буде прекрасна нагода протягом дня проаналізувати, як і на що саме укладаються цеглинки твого життя. Отже, тема дня у нас – ЗАКРІПИ ЛЮБОВЮ!


Координатор оголошує розпорядок дня надалі. Вихованці йдуть на перерву.

День 3


БУДЬ У БЕЗПЕЦІ!

На сцені біля будівельного майданчика розкидати цеглини із написаними запитаннями по темі минулого дня.


Координатор: Привіт, привіт. Як ви почуваєтеся після нічного відпочинку? Напевно, гарно відпочили і сьогодні бадьорі і веселі знову завітали на наш сонячний майданчик. Сьогодні прекрасна погода, яка надихає на хороший настрій, і я думаю, варто уже розпочинати черговий день нашого відпочинку. Отже, піднімаємося і співаємо наш гімн, а потім брат…. буде разом з нами молитися про благословення дня грядущого.


Спів «Квітучий край», молитва


Координатор: Сподіваюсь, сьогодні буде чудовий день. (звертає увагу на розкидану цеглу) О, а що це ці цеглини порозкидані так? Напевно, хлопці вчора стомилися і не мали сили прибрати. Потрібно швиденько навести тут лад, поки не прийшов Андрій Михайлович. От тільки ще б мені хтось допоміг трішки позбирати цю цеглу з-під ніг. Можливо, є бажаючі? 


Дитина, яка піднімає цеглину, читає запитання і дає відповідь, ну і звичайно отримує нагороду


Ведучий: Ось нарешті в нас порядок, дуже дякую моїм помічникам. Ми встигли прибрати до приходу начальника, який ось уже підходить до нас.


В цей час заходить Архітектор з радіоприймачем, з якого лунає пісня

«Под крышей дома своего.» або «В три этажа старый дом»


Архітектор: Всім привіт. Ах, хороший сьогодні день. Це напевно тому, що починаю я його з музикою.


Музика закінчується і звучить прогноз погоди, в якому на наступні 3 доби передбачають опади.


Архітектор: От тобі і маєш. Потрібно поспішати з роботою, передбачають дощ. Де це наші будівельники?

З’являються будівельники з листами покрівлі, вітаються із начальником і дітьми


Архітектор: Друзі, нам варто поспішати накрити цей будинок якнайскоріше. Щойно я слухав прогноз погоди і синоптики передбачають опади. Потрібно встигнути накрити будинок. 


Будівельники приступають до роботи.Архітектор: Дах в будинку – чи не найважливіший елемент його захисту від опадів та інших несприятливих умов. Здавна люди використовували для покрівлі солому, очерет, дерев’яні щіпки, але вони не мали властивостей надійно захищати, швидко псувалися. Пізніше стали використовувати глиняну черепицю, шифер. Сьогодні стали відомі такі покрівельні матеріали як металочерепиця, бітумна, полімерна, та полімерно-піщана покрівля, які дуже надійні та довговічні. 


Координатор: Так, якщо дах протікає, то це зовсім неприємно.


Архітектор: Якщо дах протікає, дуже швидко псується дерево, з якого зроблений каркас, і дах просідає або ж руйнується. В нашому будинку дах з натуральної черепиці, вона буде слугувати більше півстоліття. 


Будівельник Богдан: В народі кажуть, що вчасно виконана робота цінніша золота. Хуххх…Ми справились до дощу


Архітектор: Чудово! Молодці!! За вчасно виконану роботу – премію гарантую. Тримайте нагороду (дати по цукерці


Будівельники говорять речівку:

Треба дім побудувати?
Треба настрій вам підняти?
То звертайся ти до нас,
Фахівці в нас просто клас.
Зробим все для вас отут,
Ми команда Промінь-Буд.

і прощаються з дітьми.


Координатор: Чудово жити в будинку, в якому дах зроблений із якісного матеріалу і в якому ти почуваєшся в безпеці. А як почувати себе захищеним у суспільстві, де чути воєнні чутки, де немає стабільності і процвітання, ти дізнаєшся сьогодні, в день, який назвемо БУДЬ У БЕЗПЕЦІ!

Координатор оголошує розпорядок дня надалі. Вихованці йдуть на перерву.


День 4
ЗАХОДЬ, БУДЬ ЛАСКА!


Архітектор: Доброго дня, друзі. Я радий, що прогноз погоди не справдився (а якщо справдився і падає дощик , то придумати сказати щось з цього приводу. Наприклад: Бог подарував нам новий день, дощик орошає нашу землю, а як добре, що ми вчора накрили свій будинок. Тепер і в дощ можна продовжувати роботу) . Бог подарував нам сьогодні знову чудовий день. Але добре, що наш будинок вже накритий.

Координатор: Мої вітання всім. Справді, чудовий день, який варто розпочати з пісні, правда? Звичайно. Це хороший початок дня.


Спів «Квітучий край», молитва


Архітектор: Друзі, а ви знаєте, мені стає подобатися, як ви кожен день розпочинаєте з молитви. Бачу, що вона справді допомагає. Наше будівництво успішно рухається. І сьогодні ми уже зможемо вставляти двері. Хто мені допоможе поміряти розмір прорізу для дверей? 


Архітектор запрошує когось із дітей і вони міряють розміри.

Архітектор: (звертається до дитини і за відповідь нагороджує) Чи можеш ти порахувати розмір дверей, якщо по периметру потрібно зробити зазор 1,5 см?
Молодець, дякую за допомогу. Мені потрібно іти звіряти ці розміри з фактичними.

(іде міряти)

Ведучий: А ми тим часом також звіримо наші знання за попередні дні.


Повторення творчо

Підготувати запитання по минулому дні. Ведучий зачитує запитання. Якщо відповідь правильна, вихованці МОВЧКИ показують дах (показують руками над головою), а якщо відповідь неправильна – показують дощик (перебирати пальчиками зверху донизу).


Координатор: Чудово, ви молодці. Ваші знання дуже близькі до еталону .

Архітектор повертається, за ним будівельники несуть двері


Архітектор: Чудово, у нас також розміри співпали. Скажіть, будь ласка, яка основна функція дверей? Навіщо вони взагалі в будинку? (вислухати відповіді дітей, узагальнити їх і зробити висновок) Двері потрібні для того, щоб ми могли зайти у будинок, вийти з нього. І дуже зручно, якщо наші двері добре відкриваються і зачиняються. Також приємно заходити у приміщення, коли двері мають красивий естетичний вигляд. А ще для кожного господаря варто подбати про те, щоб двері були надійними в експлуатації.


В цей час будівельники прикрутили двері, закрили їх на замок. Архітектор пробує відкрити, але йому це не вдається…


Архітектор: (здивовано і невдоволено) Та що це таке, щойно поставили нові двері від хорошого виробника, а вони вже не відкриваються…


Координатор: Андрій Михайлович, почекайте, вони, напевно, просто захлопнулися.


Архітектор дістає в’язку ключів і шукає підходящий, відчиняє


Архітектор: Справді. Дуже добре, що вони нормально відчиняються і зачиняються(демонструє) Думаю, що господар, який тут житиме, буде задоволений нашою роботою і відчинятиме їх для усіх, хто завітає.

Як варіант можна вставити двері без замка. Архітектор зауважує, що це ненормально, що у дверях немає замка. Координатор пояснює, що все гаразд. Адже сьогодні у нас день відкритих дверей. (відчиняє двері і вони так залишаються відчиненими цілий день)


Будівельник1: Андрій Михайлович, завдання виконано.


Архітектор: Чудово, ви – молодці, гарно попрацювали і в черговий раз переконали мене, що наша команда Промінь-Буд може справитися вчасно з будь-яким завданням. 


Архітектор і будівельники говорять речівку і виходять за сцену.


Треба дім побудувати?
Треба настрій вам підняти?
То звертайся ти до нас,
Фахівці в нас просто клас.
Зробим все для вас отут,
Ми команда Промінь-Буд.


Координатор: (оглядає двері) Хороші двері, правда? Нехай сьогодні вони будуть відкриті, адже сьогодні ми маємо день відкритих дверей. Якщо ви будете уважні і активні, то дізнаєтеся ще про одні двері, які, на відміну від наших, які встановлені у наших будинках, завжди відкриті для людини.

Координатор оголошує розпорядок дня надалі. Вихованці йдуть на перерву.

День 5


ПОДИВИСЬ КРІЗЬ СЕБЕ!


Ведучий: Доброго ранку, мої юні друзі. Так швидко збігають дні. І сьогодні, на жаль, уже останній день нашого відпочинку. Давайте зараз в молитві попросимо Господа, щоб цей день був особливий. І зробимо це відразу після пісні про наш чудовий край.


Спів «Квітучий край», молитва


Координатор: Справді, лише Бог може благословити наш край і нас у ньому. Саме так ми висловлювали своє бажання словами пісні «Благослови, Господь, наш край». І одне із Божих благословінь для нас – це мати ось такий відпочинок. Нам є чому радіти. Слава Богу! І щоби цей день був справді особливий, я пропоную пограти зі мною в гру. Хто бажає? (вибирає 10 дітей) Але мені потрібна допомога когось із дорослих.

В цей час заходять будівельники, приносять вікно, скло якого запилене, брудне.

Координатор: Здравствуйте, майстри. Ви сьогодні такі ранні. 


Будівельник Богдан: Привіт усім. Так, ми сьогодні справді раніше прийшли на будівництво. А це тому, що по перше, погляньте, який сьогодні прекрасний день. А по друге, сьогодні у нас нескладне завдання: поставити вікно. Останній етап у нашому будівництві. І тому ми вирішили якнайскоріше справитися, щоб їхати на вихідні додому. Монтаж вікна робиться досить швидко, ви зараз це побачите.


Координатор: Хлопці, а чи не могли б ви мені допомогти?


Будівельник Павлік: Ну звичайно. А чим саме ми можемо вам допомогти? Кому ще ж допомагати, як не друзям? Адже ми з Богданом за ці дні з багатьма із вас познайомилися і подружилися.


Координатор: Все дуже просто. Навіть набагато простіше, ніж ото будувати будинок. Потрібно буде просто пограти в гру.


Будівельники: (перезирнувшись і в один голос) Пограти в гру? Із задоволенням.

Будівельник Богдан: Оскільки завдання справді легеньке, то я пропоную ось що. Ти, Павлік, допоможи …(ім’я ведучого), а я піду працювати.

Будівельник Павлік: Гаразд. Успіхів вам, друзі! (помахавши вихованцям рукою, іде на будівельний майданчик і вставляє вікно)


Один будівельник грає в гру “Золотиє ворота” закриваючи з ведучим ворота. Той, перед ким зачинилися ворота, отримує запитання по вчорашньому дню, і якщо не знає на нього відповіді, то виходить з гри. Виграє той, хто останній втримався, а тим часом другий будівельник ставить вікно і виходить за сцену. (потрібно написати речівку золотиє ворота, може навіть по українськи)

Після гри заходить Архітектор.


Архітектор: Всім вітання. (найперше звертає увагу на будівництво) О, бачу, наша компанія Промінь-Буд вчасно справляється з поставленими завданнями. Вже й вікно на місці. (оглядає будівлю) Стоп, як на мене, то щось тут не те. Хммм… А, он воно що! Хлопці, а що це за вікно ви вставили? Так через нього ж нічого не видно. Павлік, потрібно терміново помити його.(Павлік вибігає за сцену і повертається з відром і ганчіркою, миє вікно.)


Архітектор: О, дякую. Тепер все виглядає по іншому, правда, діти? Друзі, запам’ятайте, що основне призначення вікна – пропускати достатню кількість світла в кімнату. Величина прозорої частини вікна при розрахунках напряму залежить від величини кімнати. Чим більша кімната, тим більше вікно. Напевно усі ми любимо, коли кімната світла і простора. Чудово, коли вікно прозоре, і світло в достатній кількості потрапляє в кімнату. 


Будівельник Павлік: (закінчивши роботу) Тепер і в нашому будинку буде багато світла, адже я вимив скло до блиску. 


Архітектор: Так і має бути. Дякую тобі (говорять рекламу і виходять)

Треба дім побудувати?
Треба настрій вам підняти?
То звертайся ти до нас,
Фахівці в нас просто клас.
Зробим все для вас отут,
Ми – команда Промінь-Буд.


Ведучий: Прозорість потрібна не лише для скла. Мені здається, прозорими, чесними мають були всі діла людини. Отже, сьогодні тема нашого дня ПОДИВИСЬ КРІЗЬ СЕБЕ!

Координатор оголошує розпорядок дня надалі. Вихованці йдуть на перерву.