Дитячі табори #kidscamprv 2018 рік

9 травня – м.Рівне, р-н Північний (Відбувся)

  1. 11-13 травня м.Рівне, р-н Мототрек (Відбувся)
  2. 20 травня м.Рівне, Центр (Відбувся)
  3. 1 червня – м.Здолбунів, гідропарк (Відбувся)
  4. 2 червня – м.Нетішин (Відбувся)
  5. 3 червня – м.Осторог (Відбувся)
  6. 5 червня – с.Будераж (Відбувся)
  7. 7 червня – с.Буща (Відбувся)
  8. 9 червня – с.Спасів (Відбувся)
  9. 10 червня – с.Мізоч (Відбувся)
  10. 12 червня- с.Глинськ (Відбувся)
  11. 14 червня – Новий Двір (Відбувся)
  12. 16 червня – с.Дермань (Відбувся)
  13. 19 червня – с.Загороща (Відбувся)
  14. 21 червня – с.Кунин  (Відбувся)
  15. 23-27 червня – Берізка (Відбувся)
  16. 28-30 червня – Рівне, Північний (Відбувся)
  17. 1 липня – Межириччі (Відбувся)
  18. 3-7 липня – смт. Квасилів (Відбувся)
  19. 8 липня – с. Ставки (Відбувся)
  20. 9-11 липня – с. Корнин (Відбувся)
  21. 12-14 липня – с.Порозове (Відбувся)
  22. 19-22 липня – с.Оженіно (Відбувся)
  23. 16-22 липня – с.Костянтинівка (Виїздний табір, команда Країна Чудес) (Відбувся)
  24. 26-28 липня – с.Пятигори (Відбувся)
  25. 29 липня – с.Великі Межириччі (Відбувся)
  26. 30-03 серпня – м.Здолбунів (Відбувся)
  27. 6-9 серпня – с.Ступно (Відбувся)
  28. 10 серпня – с. Верхів (Відбувся)
  29. 11 серпня – с.Білашів (Відбувся)
  30. 12  серпня – Українка
  31. 14 – 19 серпня – Ільпінь
  32. 21 серпня – с.Гільча
  33. 25 серпня  – с.Мощаниця
  34. 27 серпня – с. Копитків
  35. 8-9 вересня – с.Вересневе
  36. 23 вересня – с.Хорів

 

2 комплект

  1. 31–02 червня – Бугрин (Відбувся)
  2. 04 червня – Іллин (Відбувся)
  3. 07–09 червня – Воскодави (Відбувся)
  4. 11-13 червня – Кутянка (Відбувся)
  5. 14 – 16 черня – Сураж (Відбувся)
  6. 17 – 20 червня – Волосковці (Відбувся)
  7. 21 – 24 червня – Кургани  (Відбувся)
  8. 25 – 27 червня – Розваж (Відбувся)
  9. 29 – 01 липня – Хорів (Відбувся)
  10. 02 – 03 липня – Бродів (Відбувся)
  11. 04 – 08 липня – Могиляни (Відбувся)
  12. 11 – 15 липня – Стадники  (Відбувся)
  13. 16 – 22 липня – Грушвиця (Відбувся)
  14. 23 – 28 липня – Клевань (Відбувся)
  15. 30 – 05 серпня – Шпанів (Відбувся)
  16. 06 серпня – с.Великі Межириччі (Відбувся)
  17. 07 – 11 серпня – Гоща (Відбувся)
  18. 12 серпня – с.Великі Межириччі (Відбувся)
  19. 14 -19 серпня – Рівне, Діти, Божого Спасіння
  20. 20 -26 серпня, Рівне, підлітки, Божого Спасіння
  21. 27 – 30 серпня – Яскин
  22. 1-2 вересня – с.Розваж