Табірне служіння #kidscamprv

Табірне служіння #kidscamprv

Табірне служіння #kidscamprv — це дитяче служіння, яке розпочалося у 2011 року з дитячих таборів (kids camp) у Рівненській області (rv). Сьогодні це не лише табори для дітей, а також незабутні дитячі євангелізаційні проекти, недільні школи, підліткові рухи, онлайн різні євангелізаційні проекти. 

Наша місія  в тому, щоб принести євангельську вістку молодому поколінню за допомогою різноманітних методів та сприяти їхньому духовному зростанню. 

Дитяче служіння #kidscamprv має кілька цілей:

 • Ми несемо євангельську вістку молодому поколінню різними методами та сприяти зростанню церков через служіння дітям.
 • Ми досягаємо батьків через служіння з дітьми.
 • Ми впливаємо на суспільство служінням серед молодого покоління та сприяєм росту авторитету церкви у суспільстві.

Для того, щоб досягати нашу місію ми розвиваємо наступні напрямки:

 1. Дитячий християнський табір: Ми організовуємо табірні програми, де діти можуть насолоджуватися часом у євангельському дусі, спілкуватися з однолітками, вивчати Біблію та пізнавати духовні цінності.
 2. Дитячі християнські зустрічі: Ми проводимо різноманітні заходи, включаючи різдвяні та пасхальні акції, зустрічі з дітьми, вуличні євангелізації та багато іншого, щоб залучити дітей до Христа та досягти їхнього духовного зростання.
 3. Дитячі християнські гуртки: Ми формуємо гуртки, де діти можуть вивчати Біблію, молитися разом та розвивати християнські цінності.
 4. Робота в інтернатах, будинках сімейного типу та середніх школах: Ми активно співпрацюємо з установами, які опікуються дітьми, та розробляємо програми, щоб допомогти їм у духовному зростанні та надати підтримку.
 5. Євангелізаційне листування: Ми використовуємо різноманітні засоби, включаючи листування через бумажні листи, щоб донести повідомлення Христа до серця дітей та їх родини.
 6. Навчальні семінари та конференції.
 7. Започаткування та проведення недільних шкіл. Наш проект — Крок Вперед

ЧОМУ ВЕЛИКУ УВАГУ ПРИДІЛЯЄМО ТАБОРАМ?

Основні причини, чому приділяємо велику увагу таборам:

 1. Християнські табори — це місце, де діти можуть провести свій час, як відпочинок і навчитися нових речей, зустріти нових друзів і зрозуміти Євангельські істини.
 2. Розвиток особистості. Табори допомагають дітям розвивати різні навички, такі як лідерство, комунікативність, креативність та інші. Діти вчаться працювати в групі, розвивати свої таланти та уміння.
 3. Позитивні взаємини з оточуючими. У таборах діти мають можливість познайомитися з іншими людьми, налагоджувати з ними позитивні взаємини та навчатися бути ввічливими та терплячими.
 4. Оздоровчий відпочинок. Християнські табори дають можливість дітям відпочити від інформаціної суєти та повсюдної рутини, насолоджуватися програмою та проводити активний відпочинок.
 5. Спільнота віруючих. Табори допомагають дітям зрозуміти, що християнство — це не лише віра, але й спільнота людей, які разом розвиваються духовно та відпочують разом.
 6. Духовний розвиток. Діти вчаться бути милосердними, терплячими, послушними та люблячими.

ЧОМУ  ДІТЯМ І ПІДЛІТКАМ?

 • Блага звістка — чим раніше тим краще! Для нас важливо проводити служіння саме серед дітей та підлітків, тому що вони частіше відкриваються до Благої звістки. Ми вважаємо, що чим раніше людина почне шукати відповіді на питання життя, тим більше вона зрозуміє та усвідомить, тим менше буде розчарувань у майбутньому. «… ох, знати б раніше!!».  І як результат недоведеться витрачати сил на боротьбу з наслідками цього незнання: різного роду залежностями, самотністю, зруйнованими родинами і долями.

 «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь»  Євангеліє від Матвія 28:19-20 

авторомadmin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *