Молодіжний з’їзд, 29 липня 2017, табір «Берізка» смт.Олександрія

Молодіжний з’їзд, 29 липня 2017, табір «Берізка» смт.Олександрія

«Прославлю Тебе, Господи!»

Під таким девізом 29 липня 2017 року відбувся з’їзд молоді Рівненської області у таборі «Берізка», що у смт. Олександрія. Захід відвідали більше тисячі молодих людей.

Обласний керівник молоді Віктор Давидюк розповів нам: «Тему з’їзду обирали з такою метою, щоби закликати молодь прославляти Бога своїми устами, своїм життям і за все дякувати Богові».

Упродовж усього дня кожен з братів, який звертався до молодих людей  робив наголос на тому, як важливо прославляти Бога не тільки на словах, але своїм життям, своїми вчинками, поведінкою.

Розпочинаючи конференцію, заступник єпископа Олександр Коток зачитав слова записані у 148 Псалмі: «Хваліте Господа з небес, хваліте Його у висоті!.. земні царі й всі народи, князі та всі судді землі, юнаки та дівиці, старі разом з дітьми, нехай усі хвалять Господнє ім’я, бо Його тільки Ймення звеличилось, величність Його на землі й небесах!» (Пс. 148:1, 11-13).

Продовжуючи думку єпископ Олександр Бабійчук зауважив, що коли ми славимо Бога, то це варто робити щиро, адже «… щирим лицює хвала!» (Пс. 33:1).

Гість із Сполучених Штатів Америки Михайло Остапович наголосив, що молоді люди тоді сильні, коли Слово Боже перебуває в них. Також служитель дав хорошу пораду: слухати Біблію в аудіозаписі, коли ми їдемо в транспорті чи просто маємо вільну хвилину, щоб не засмічувати розум непотрібною інформацією, а збагачуватися, пізнаючи та досліджуючи Боже Слово.

Відповідальний за відділ благовістя в Рівненській області Ростислав Боришкевич зауважив, що Господь прославляється тим, коли Його діти рясно зароджують і приносять плід. А що таке приносити плід? Це бути у служінні, тобто служити Богу через своє повсякденне життя, професію, сумлінне виконання великого доручення Ісуса Христа – іти і проповідувати усім Євангеліє.

Підтримав цю думку єпископ Володимир Бричка, наголосивши як важливо приносити добрий плід Богу.

Пастор із м. Слов’янськ Донецької області Олексій Демидович зауважив, що на сході України віє вітер болю. Але цей вітер приносить добрі переміни – люди навертаються до Бога. Служитель висловив подяку за допомогу, яку надають брати та сестри із Рівненщини тим, хто постраждав внаслідок військових дій на сході. І ще раз наголосив, що найбільше людям треба хліб життя – Ісус Христос. Тому, він закликав молодь Рівненщини підтримати девіз їхнього служіння: «Ми йдемо туди, де біль!» і запросив до місіонерської праці на сході України.

Василь Кудрик, пресвітер церкви із м. Млинів нагадав усім присутнім слова апостола Павла звернені до молодого Тимофія: «А що чув ти від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що будуть спроможні й інших навчити» (ІІ Тим. 2:2). Служитель також закликав молодь іти і проповідувати Євангеліє!

Про те, що християни завжди мають бути радісними наголосив єпископ Віктор Боришкевич. Він розповів, що науковці довели такий факт:  коли ми посміхаємося, то задіяні в цьому процесі 13 нервів, а коли сумуємо – 30. Тому варто бути радісними, варто дякувати Богу за все, варто вести боротьбу і перемагати. Такі чудові побажання служитель залишив молодим людям, які були присутні на конференції.

Свідченнями Божих чудес поділився служитель Дмитро Березюк і закликав молодь довіряти Богові, адже Він – живий, Він поніс наші немочі і хвороби, Він веде нас. Тому, не варто сумніватися, адже твердого духом Господь береже в спокої. І Бог завжди виконує Своє Слово! Після проповіді брата Дмитра була звершена молитва за зцілення.

Повчальний і змістовний семінар для молоді на тему: «Навчись жити по-новому!» провів служитель Олександр Попчук, після обіднього перериву. Він зауважив, що 70% Нового Завіту вчить християн жити по-новому. Тому, Євангеліє потрібно усім почути, прийняти і практикувати  у щоденному житті. Для всіх християн зразком має бути: Ісус Христос, апостол Павло і першоапостольська церква. Від них ми маємо вчитися жити новим життям – благословенним і плідним, святим і чистим. Служитель зачитав вірш із послання апостола Павла до ефесян: «Нарешті, брати мої, зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» (Еф. 6:10) і назвав декілька факторів, які зміцнюють християнина. Це: Слово від Бога, хрещення Духом Святим, сповнення Духом Святим, практика говоріння іншими мовами, євангельські зібрання, проявлення дарів Духа Святого і натхненні псалми. Завершуючи семінар, Олександр Іванович закликав усіх присутніх завжди бути готовим до зустрічі з Ісусом Христом, адже ми не знаємо коли ця зустріч настане, але віримо в те, що це станеться у житті кожної людини.

Для кожного християнина дуже важливим і необхідним є сила Святого Духа. Тому на конференції була звершена молитва за хрещення Духом Святим.

Прекрасні, натхнені християнські пісні лунали у виконані молодих братів і сестер. Здавалося, що цією піснею були наповнені простори прекрасної навколишньої природи створеної мудрим Творцем.

У другій частині конференції служитель Віктор Вознюк також провів семінар на тему: «Обновлення нашого розуму». Взявши за основу вірш із послання апостола Павла до римлян: «… перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» (Рим. 12:2), Віктор Володимирович наголосив, що християнин повинен мати відновлений розум. Інакше він не зможе пізнавати волю Божу. Дуже небезпечним є те, коли людина зовні здається хорошою, а в серці і розумі – далеко не такою.

Закінчив конференцію Олександр Попчук. Він наголосив, що Ісус Христос є Спасителем. Він спасає від усякого гріха, від сатани і демонів, від усякої хвороби, від смерті, від страшного суду, від пекла. Тому служитель закликав і підбадьорив молодь довіряти Ісусу Христу, користуватися силою і владою, які дані Ним і жити для Бога і з Богом.

Віримо, що гарний час проведений на цьому молодіжному з’їзді послужить добрим перемінам у житті багатьох молодих братів і сестер. Адже молодість – це велика сила, якщо вона присвячена Богу і використовується для того, аби був прославлений наш Господь, бо тільки Він один достойний усієї слави!

 

Тетяна Сорочук

авторомadmin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *