1. 9 травня — м.Рівне, р-н Північний (Відбувся)
  2. 11-13 травня м.Рівне, р-н Мототрек (Відбувся)
  3. 20 травня м.Рівне, Центр (Відбувся)
  4. 1 червня — м.Здолбунів, гідропарк (Відбувся)
  5. 2 червня — м.Нетішин (Відбувся)
  6. 3 червня — м.Осторог (Відбувся)
  7. 5 червня — с.Будераж (Відбувся)
  8. 7 червня — с.Буща (Відбувся)
  9. 9 червня — с.Спасів (Відбувся)
  10. 10 червня — с.Мізоч (Відбувся)
  11. 12 червня- с.Глинськ (Відбувся)
  12. 14 червня — Новий Двір (Відбувся)
  13. 16 червня — с.Дермань (Відбувся)
  14. 19 червня — с.Загороща (Відбувся)
  15. 21 червня — с.Кунин  (Відбувся)
  16. 23-27 червня — Берізка (Відбувся)
  17. 28-30 червня — Рівне, Північний (Відбувся)
  18. 1 липня — Межириччі (Відбувся)
  19. 3-7 липня — смт. Квасилів (Відбувся)
  20. 8 липня — с. Ставки (Відбувся)
  21. 9-11 липня — с. Корнин (Відбувся)
  22. 12-14 липня — с.Порозове (Відбувся)
  23. 19-22 липня — с.Оженіно (Відбувся)
  24. 16-22 липня — с.Костянтинівка (Виїздний табір, команда Країна Чудес) (Відбувся)
  25. 26-28 липня — с.Пятигори (Відбувся)
  26. 29 липня — с.Великі Межириччі (Відбувся)
  27. 30-03 серпня — м.Здолбунів (Відбувся)
  28. 6-9 серпня — с.Ступно (Відбувся)
  29. 10 серпня — с. Верхів (Відбувся)
  30. 11 серпня — с.Білашів (Відбувся)
  31. 16 серпня — Українка (Відбувся)
  32. 25 серпня — Копитків (Відбувся)
  33. 26 серпня — с.Сухівці (Відбувся)
  34. 28 серпня  — с.Чудниця (Відбувся)
  35. 30 серпня — с. Новоздолбунів (Відбувся)
  36. 8-9 вересня — с.Вересневе (Відбувся)
  37. 23 вересня — с.Мізоч (Свято Подяки + дитяче свято) (Відбувся)

2 комплект

  1. 31–02 червня — Бугрин (Відбувся)
  2. 04 червня — Іллин (Відбувся)
  3. 07–09 червня — Воскодави (Відбувся)
  4. 11-13 червня — Кутянка (Відбувся)
  5. 14 — 16 черня — Сураж (Відбувся)
  6. 17 — 20 червня — Волосковці (Відбувся)
  7. 21 – 24 червня — Кургани  (Відбувся)
  8. 25 – 27 червня — Розваж (Відбувся)
  9. 29 — 01 липня — Хорів (Відбувся)
  10. 02 — 03 липня — Бродів (Відбувся)
  11. 04 — 08 липня — Могиляни (Відбувся)
  12. 11 — 15 липня — Стадники  (Відбувся)
  13. 16 — 22 липня — Грушвиця (Відбувся)
  14. 23 — 28 липня — Клевань (Відбувся)
  15. 30 — 05 серпня — Шпанів (Відбувся)
  16. 06 серпня — с.Великі Межириччі (Відбувся)
  17. 07 — 11 серпня — Гоща (Відбувся)
  18. 12 серпня — с.Великі Межириччі (Відбувся)
  19. 14 -19 серпня — Рівне, Діти, Божого Спасіння (Відбувся)
  20. 20 -26 серпня -Рівне, підлітки, Божого Спасіння (Відбувся)
  21. 27 — 30 серпня — с. Яцьковичі (Відбувся)
  22. 1-2 вересня — с.Розваж (Відбувся)
  23. 15 вересня — с.Великі Межириччі (Відбувся)
  24. 23 вересня — с.Хорів (Свято Подяки + дитяче свято) (Відбувся)
  25. 07 вересня — с.Могиляни  (Свято Подяки + дитяче свято) (Відбувся)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.