16 порад у євангелізації дитини

16 порад у євангелізації дитини

85% людей, які вірять у Христа як свого Спасителя, прийняли Його до 18 років. У дітей є особлива схильність до духовного світу, і це дає нам унікальну можливість впливати на них, навчати їх цінностям віри та дарувати їм надію на майбутнє.

Ісус використав чутливість дітей, щоб залучити їх до Себе своєю любов’ю. Коли батьки приводили своїх дітей до Ісуса для Його благословення, зцілення та молитв, учні докоряли їм за те, що вони турбують таку важливу особу, як Ісуса. Однак Ісус сказав: «Пустіть дітей приходити до Мене, і не забороняйте їм, бо таких належить Царство Небесне» (Матвій 19:13-19:15).

Тому пропонуємо 16 порад, які допоможуть нам орієнтуватися на шляху євангелізації дітям:

 1. Надайте дітям можливість ознайомитися з вірою в Ісуса Христа. Зазвичай діти реагують на любов Ісуса, навіть якщо вони можуть не розуміти всіх наслідків своєї віри. Ми пропонуємо використовувати ідеї з програми «the four»:
  • А — Бог тебе любить
  • Б — Гріх розєднує нас від Бога (ось чому ми не завжди відчуваємо Божу любов до себе)
  • В — Христос прийшов у світ і помер за наші гріхи
  • Г — Ти можеш зробити вибір: покаятися, увірувати в Ісуса, або продовжувати жити без Нього
 2. Будьте терплячими, навчаючи дітей, усвідомлюючи, що насіння слова Божого матиме великий вплив на їхній плідний розум. На відміну від гордих дорослих, діти усвідомлюють, наскільки вони залежні від влади. Можна запитуваим дітей: «Чи хочеш ти потрапити на небо, коли помреш?» Потім просте пояснення Божого безкоштовного дару спасіння з Еф. 2:8,9 достатньо для більшості дітей, щоб прийняти Христа Ісуса як свого особистого Господа і Спасителя. (Іван 1:12,13) «Але тим, хто прийняв Його, Він дав владу стати дітьми Божими. Народженими не з волі тіла чи людини, але народженими від Бога». Допоможіть дітям дізнатися, що означає стати дитиною небесного Батька.
 3. Діти потребують особливої ​​пастирської турботи Ісуса, яка не лякає чи не загрожує. Діти слухають ніжний тон голосу своїх учителів, щоб інтерпретувати невербальні повідомлення, які часто переконливіші, ніж сказані слова. Коли Ісус вітав маленьких дітей, Він сказав їм, що вони важливі.
 4. Точка, коли діти зможуть самостійно приймати відповідальні рішення, залежить від кожної окремої людини. Просіть у Господа мудрості, щоб вести кожну дитину через процеси покладання своєї віри, відданості та любові до Ісуса як свого Господа і Спасителя. Не засмучуйтесь і не падайте духом, якщо одні діти реагують швидше за інших.
 5. Усім дітям потрібен дбайливий пастух, щоб вести, годувати та виховувати їх до зрілості. Не думайте, що ваша робота зроблена, коли ви привели їх до віри в Христа. 5% рішення слідувати за Христом, 95% дотримуються цього рішення, допомагаючи людям зростати в усіх аспектах до Христа – соціально, емоційно, розумово, духовно.
 6. Бог використовує віру батьків, щоб прискорити розвиток і розвиток віри в їхніх дітей. Просіть Господа про допомогу в досягненні стурбованих батьків — особливо нових і молодих батьків, які часто найбільш чуйні.
 7. Діти формують свою першу думку про Ісуса на основі свого початкового досвіду спілкування з Ним і Його народом. Діти зазвичай не мислять абстрактно. Їм потрібна людина, через яку вони зможуть побачити Ісуса. Дозвольте дітям відчути вашу любов, радість, мир, терпіння, доброту, доброту, лагідність і самовладання.
 8. Намагайтеся не змушувати дітей приймати рішення на основі емоцій, які не ґрунтуються на правдивих фактах про Ісуса Христа. Іноді дорослі намагаються вимагати від дітей віри в Ісуса. Уся віра повинна здійснюватися через рішення розуму, волі та емоцій, що відчуваються серцем кожної дитини. Примус неприпустимий.
 9. Збалансуйте свою любов і направте до дітей, які ростуть у Христі. Пам’ятайте, що про Ісуса було сказано на противагу суворості старозавітних учителів закону: «Закон був даний через Мойсея, а благодать та істина прийшли через Ісуса Христа». (Іван 1:17) 10.
 10. Не ототожнюйте незрілість дітей з безвідповідальністю.
 11. Використовуйте групи по вивченню Біблії, щоб привести дітей до віри в Ісуса Христа. Багато дітей прагнуть мати щось варте уваги.
 12. Не відлучайте батьків дітей від процесу зростання у вірі та пізнанні Господа. Батьки можуть легко підірвати переваги дитячої євангелізації, якщо вважають, що їхніми дітьми зловживають.
 13. Навіть якщо освіта багатьох дітей є недостатньою, ви можете допомогти батькам зрозуміти силу, благословення та переваги Христоцентричного підходу до вирішення життєвих проблем. В Ісусі Христі сховані всі скарби мудрості та знання. (Кол. 2:3,4)
 14. Використовуйте різноманітні методи, щоб досягти дітей для Христа.
 15. Будьте наполегливими, роблячи все можливе, щоб привести дітей до Христа.
 16. Допоможіть батькам дітей усвідомити, що вони зобов’язані навчати, наставляти та виховувати своїх дітей у страху Божому. Не намагайтеся взяти на себе відповідальність, яка не належить вам.

авторомadmin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *